Montované domy z dřevotřísky

drevotriska_tn.jpg, 10 kB

Systém K-KONTROL je výborným řešením pro soudobé stavebnictví. Lze ho použít při stavbě rodinných domů i v komerční a průmyslové výstavbě jako montované dřevostavby. K-KONTROL může být jediným systémem pro daný objekt nebo ho lze začlenit do jiných konstrukčních metod bez ohledu na to, zda se jedná o novou výstavbu či rekonstrukci. Systémem K-KONTROL je možné stavět do výše tří podlaží.

Při použití K-KONTROL systému je zatížení základové spáry nižší ve srovnání s výstavbou tradičním způsobem – váha největšího panelu dosahuje hodnoty do 29 kg/m2. To znamená, že manipulace s prvky tohoto systému je jednoduchá a nevyžaduje nákladnou technologii na montáž a zařízení staveniště.

Sendvičové panely K-KONTROL jsou nesmírně variabilním materiálem. Mají tyto základní rozměry: 1250 mm x 2 500 mm,1250 mm x 3 000 mm a 1250 mm x 5 000 mm . Lze je modifikovat podle potřeby, bez problémů se přizpůsobí nejrůznějším požadavkům.

Panely systému K-KONTROL se velice dobře „snášejí“ s jinými materiály, takže typ střešní krytiny, okna, omítky atd. záleží pouze na přání zadavatele. Obvodové stěny z panelů K-KONTROL mají menší tloušťku než u zděné výstavby, na stejně velké zastavěné ploše tak získáváte víc metrů užitné plochy.