Montované domy

Montované domy - dřevo a cihla. Nové bydlení.

Dřevo a cihla - opravdu silná kombinace

Uvítejte nejrevolučnější inovaci montovaných domů: extra silná VITÁLNÍ stěna pro dvojité zlepšení stability hodnoty, pro jistotu a obytný komfort. Postavená z přírodních stavebních materiálů této země, inteligentně kombinovaná s osvědčenými, multifunkčními systémy stěn montovaného domu.

Proč právě montované domy?

Stěny ze dřeva a cihel kombinují osvědčený, multifunkční systém stěn montovaných domů s výhodami cihlové stěny. Tento pohodový stavební způsob Vám nabízí mnoho výhod:

Bydlete nejen levně, ale i ekologicky

  • Zvýšená úspora tepla
    Kapacita úspory vnějších stěn se zabudovanými cihlami se podstatně zvyšuje. Užijte si v zimě pohodového dobrého pocitu – jako u kachlových kamen.
  • Optimální hluková ochrana
    Dosáhne se podstatného zlepšení hlukové ochrany především v souvislosti s hlukem z dopravy. Váš dům bude oázou klidu.
  • Zlepšené klima místností
    Vestavěný energetický zásobník cihel funguje jako zásobník vlhkosti vzduchu v místnosti. Vydává ušetřenou vlhkost při suchém vzduchu v místnostech.

Už jste se rozhodli? Výborně!

A co jsou to vlastně montované domy?

Montované domy jsou jakýmsi hybridem mezi cihlovými a dřevěnými domy. Jejich kombinované vlastnosti zaručují pohodlí a úspory.

Montované domy jsou stále oblíbenějším typem rodinných domů. A nejedná se pouze o módní trend. Tento typ staveb je totiž úsporný, jejich stavba netrvá dlouho a jsou poměrně laciné.

Montované domy jsou pravděpodobně zatím to nejlevnější a nejrychlejší, co můžete v současné době pořídit.

 
 
n